web analytics

دانلود آهنگ جدید

برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۱۶

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
تمامی فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵

برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۱۶

دسته بندی : دسته‌بندی نشده تاریخ : یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵

برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۱۶ 

Football Euro 2016- France

4647469_533 برنامه کامل مسابقات یورو ۲۰۱۶

برنامه مسابقات جام ملت های اروپا سال ۲۰۱۶ فرانسه به شرح ذیل است.

این برای سومین بار است که فرانسه میزبانی یورو را برعهده می گیرد، آنها دو بار نیز قهرمان این مسابقات شده اند. یورو ۲۰۱۶، دهم ژوئن با بازی تیم های فرانسه و رومانی در ورزشگاه استاد دو فرانس آغاز می شود و در تاریخ ده جولای به پایان می رسد. این برای اولین بار است که یورو، با حضور ۲۴ تیم انجام می شود.

برنامه کامل این رقابت ها به شرح زیر است:

دور سوم گروهی

دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ بازی انگلیس – اسلواکی پخش از شبکه سه

دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ بازی ولز – روسیه پخش از شبکه ورزش

سه شنبه ۱ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۰:۳۰ بازی ایرلند شمالی – آلمان پخش از شبکه سه

سه شنبه ۱ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۰:۳۰ بازی لهستان – اوکراین پخش از شبکه ورزش

سه شنبه ۱ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ بازی اسپانیا – کرواسی پخش از شبکه سه

سه شنبه ۱ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ بازی جمهوری چک – ترکیه پخش از شبکه ورزش

چهارشنبه ۲ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۰:۳۰ بازی مجارستان – پرتغال پخش از شبکه سه

چهارشنبه ۲ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۰:۳۰ بازی ایسلند – اتریش پخش از شبکه ورزش

چهارشنبه ۲ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ بازی ایتالیا – ایرلند پخش از شبکه سه

چهارشنبه ۲ تیر ماه ۹۵ ساعت ۲۳:۳۰ بازی سوئد – بلژیک پخش از شبکه ورزش

مرحله یک هشتم نهایی

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت اتین، تیم دوم گروه اول – تیم دوم گروه سوم، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی اول)

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵):شهر پاریس، برنده گروه دوم – تیم سوم گروه اول/سوم/چهارم، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی دوم)

شنبه ۲۵ ژوئن (۵ تیر ۱۳۹۵): شهر لن، برنده گروه چهارم – تیم سوم گروه دوم/پنجم/ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی سوم)

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، برنده گروه اول – تیم سوم گروه سوم/چهارم/پنجم، ساعت ۱۷:۳۰ (بازی چهارم)

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، برنده گروه سوم – تیم سوم گروه اول/دوم/ششم،ساعت ۲۰:۳۰ (بازی پنجم)

یکشنبه ۲۶ ژوئن (۶ تیر ۱۳۹۵): شهر تولوز، برنده گروه ششم – تیم دوم گروه پنجم،ساعت ۲۳:۳۰ (بازی ششم)

دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، برنده گروه پنجم – تیم دوم گروه چهارم، ساعت ۲۰:۳۰ (بازی هفتم)

دوشنبه ۲۷ ژوئن (۷ تیر ۱۳۹۵): شهر نیس، تیم دوم گروه دوم – تیم دوم گروه ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (بازی هشتم)

مرحله یک چهارم نهایی

پنجشنبه ۳۰ ژوئن (۱۰ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، برنده بازی اول – برنده بازی سوم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی اول)

جمعه ۲ جولای (۱۱ تیر ۱۳۹۵): شهر لیل، برنده بازی دوم – برنده بازی ششم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی دوم)

شنبه ۳ جولای (۱۲ تیر ۱۳۹۵): شهر بوردو، برنده بازی پنجم – برنده بازی هفتم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی سوم)

یکشنبه ۴ جولای (۱۳ تیر ۱۳۹۵): شهر سنت دنی، برنده بازی چهارم – برنده بازی هشتم، ساعت ۲۳:۳۰ (یک چهارم نهایی چهارم)

مرحله نیمه نهایی

چهارشنبه ۶ جولای (۱۶ تیر ۱۳۹۵): شهر لیون، برنده یک چهارم نهایی اول – برنده یک چهارم نهایی دوم، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی اول)

پنج شنبه ۷ جولای (۱۷ تیر ۱۳۹۵): شهر مارسی، برنده یک چهارم نهایی سوم – بنرده یک چهارم نهایی چهارم، ساعت ۲۳:۳۰ (نیمه نهایی دوم)

فینال

یکشنبه ۱۰ جولای (۲۰ تیر ۱۳۹۵)، شهر سنت دنی، برنده نیمه نهایی اول – برنده نیمه نهایی دوم، ساعت ۲۳:۳۰

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
دیدگاه کاربران انتشار یافته : ۰ - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.



دسته بندی

آرشیو خوانندگان

باید از پیشخوان » نمایش » فهرست ها ، لینک های خود را قرار دهید.

آموزش ساخت فهرست و تنظيم منو در وردپرس

تبلیغات بنری
مطالب محبوب