دانلود فیلم یحیی سکوت نکرد با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم ایرانی یحیی سکوت نکرد با کیفیت عالی  ۷۲۰p و کم حجم

دانلود فیلم یحیی سکوت نکرد با لینک مستقیم

دانلود فیلم یحیی سکوت نکرد با لینک مستقیم

 

بازیگران 🙁 فاطمه معتمد آریا)، (رابعه اسکویی)، (ندا جبرائیلی)، (مریم شیرازی)، (تورج منصوری)، (علیرضا محمدی)، (ماهان نصیری)

خلاصه داستان : داستان پسر بچه ای هفت ساله است که پدرش بنا به شرایطی او را به عمه اش می سپارد. کودک عمه خود را ندیده و هیچ شناختی نسبت به او ندارد. حضور او در خانه قدیمی و فضای پر رمز و راز این خانه فضای خاصی را در داستان به وجود آورده است. .

فیلم سینمایی «یحیی سکوت نکرد» اولین ساخته کاوه ابراهیم پور از ۱ مرداد ماه در گروه هنر و تجربه اکران می شود. فاطمه معتمد آریا و ماهان نصیری ندا، بازیگران اصلی این فیلم هستند

مدیر فیلمبرداری: حسین جلیلی
تدوین: ژینوس پدرام
تهیه کننده: تینا پاکروان
موسیقی متن: حامد ثابت
طراحی صحنه و لباس:علی عابدینی
چهره پرداز: ایمان امیدواری
صدابردار: امین میرشکاری
سال ساخت: ۱۳۹۳

 

نقد اختصاصی از پاپ ترانه

«یحیی سکوت نکرد» به طرز عجیبی تجسم تصویری این شعر فروغ فرخزاد است ، هفت سالگی به عنوان آغاز فرایند تصمیم گیری و انتخاب و افتادن در مسیر باید ها و نبایدها در فیلم “کاوه ابراهیم پور” به خوبی نمایش داده می شود.

یحیی اگر سکوت می کرد حالا عمه در خانه بود و طعم اسارت را نمی چشید، یحیی اگر سکوت می کرد، حالا تنها نبود سرپناهی داشت تکیه گاهی داشت، اما یحیی سکوت نکرد ؛چون نادانسته قضاوت کرد و حکم داد و بدتر از آن مداخله کرد (در نریشن پایانی یحیی حسرت می خورد کاش به تلفن دست نمی زد)، کاری که خیلی از بزرگترها می کنند و می دانند می کنند، گناه یحیی شاید کمتر باشد ندانست و کرد،

او کودکانه در پی کشف جهان پیرامونش بود با همان گوشی پزشکی که دائما همراهش حمل می کند نبض  دنیا را می گیرد.

 

دانلود فیلم با لینک مستقیم

Download

yahyayokootnakard11

yahyayokootnakard8

yahyasokkotnakardpoooster

724825

222450