دلیل ساخته نشدن شهرزاد فصل دوم

احتمال ابطال پروانه ساخت شهرزاد ۲ در پی شکایت تهیه کننده

شکایت هادی رضوی از سازندگان فصل دوم شهرزاد

fathi-razavi

گویا حاشیه های شهرزاد تمامی ندارد

گویا حاشیه های فصل دوم را پایانی نیست. در آغاز و از چند ماه پیش، زمزمه های ناسازگاری بازیگران سر دستمزدهایشان به گوش می رسید. پس از آن با کلی تاخیر هم که سرانجام سریال کلید خورد و تازه داشت به آرامش می رسید، خبر بازداشت تهیه کننده محمد امامی از گرد راه رسید.. و اینک شکایت تهیه کننده دوم سریال هادی رضوی همه را ناک اوت کرده است.

 داستان شکایت رضوی

داستان این گونه بود که چند روز پیش از سوی تیم سازنده شهرزاد، تصمیم گرفته شد اگر محمد امامی مشکلش حل نشد و قانون تصمیم بر ضبط اموال این تهیه کننده گرفت علی اسدزاده (مدیر عامل تصویر گستر پاسارگاد) به عنوان تهیه کننده فصل دوم شهرزاد معرفی شود و سرمایه ای که تا به این لحظه از سوی محمد امامی وارد این پروژه شده است بازگردانده شود و همچنین به دلیل این که به نام تهیه کننده به ثبت رسیده است نامش را تغییر دهند.

پس از این ها بود که هادی رضوی دیگر تهیه کننده فصل یکم سریال برآشفته شد و این چنین سخن گفت.

 دلیل اصلی شکایت رضوی و مخالفت او با شهرزاد 2

هادی رضوی گفت: من شرعا از ساخت شهرزاد ۲ راضی نیستم و دلیلش هم این است که عوامل شهرزاد بدون جلب رضایت من و پرداخت حق و حقوقم اقدام به ساخت سری دوم این سریال کرده اند. هادی رضوی سرمایه‌گذار  در گفت و گو با تسنیم «پویا» درباره ساخت سری دوم این سریال گفت: در رابطه با ساخت سری دوم شهرزاد، امروز شکایتی را از این سریال در سازمان سینمایی ارایه می‌کنم بخاطر این که من و آقای امامی قراردادی برای سریال شهرزاد داشتیم که اگر این سریال درآینده ادامه پیدا کرد، امتیاز آن در اختیار سرمایه گذاران باشد.

وی ادامه داد: ۵۰ درسد از سهام سریال در اختیار بنده است و چنانچه اگر بخواهد این سریال را ادامه دهند، باید زیر نظر سرمایه گذاران ادامه پیدا کند. وقتی شهرزاد۲ شروع شد گفتند که ما این فیلم را جلو می بریم اما حق شما محفوظ است؛ اما این سریال روز به روز جلو می رود و هیچ حقی از ما محفوظ نشده است. کاری که عوامل شهرزاد دارند انجام می دهند، مانند نماز خواندن در خانه غصبی است؛ مگر می شود در خانه ای نماز خواند که غصبی است.

رضوی بیان کرد: چند روز گذشته شنیدم که برای این سریال اسپانسر گفته اند، من نمی دانم اگر اسپانسر گرفته اند، چرا حق و حقوق من را نمی دهند. من شرعا از ساخت شهرزاد۲ راضی نیستم و دلیلش هم این است که عوامل شهرزاد بدون جلب رضایت من و پرداخت حق و حقوقم اقدام به ساخت سری دوم این سریال کرده اند.

شکایت هادی رضوی

وی ادامه داد: مدارک لازم جهت ارایه به سازمان سینمایی و ثبت شکایت از عوامل این سریال جمع آوری شده است و من امروز برای ثبت شکایت به سازمان سینمایی وزارت ارشاد اسلامی مراجعه خواهم کرد.

سازمان سینمایی پس از بررسی مدارک من به احتمال بسیار پروانه ساخت شهرزاد را باطل خواهد کرد. 

اگر فصل دوم سریال شهرزاد پخش شود شما می توانید برای دانلود اینجا کلیک کنید