بیوگرافی و عکس های رضایا اختصاصی پاپ ترانه

بیوگرافی رضایا  + عکس های اینستاگرام

عکس های شخصی و جدید رضایا 

بیوگرافی و عکس های رضایا
بیوگرافی و عکس های رضایا

امیررضا طاری معروف به رضایا متولد 16 تیر1365 (تو شناسنامه 66 ثبت شده) در ساری و خواننده ایرانی ست. او در زمینه موسیقی تحصیل کرده است.

رضایا در ساری بزرگ شد. در جوانی به آموختن نی، کیبورد، شروع کرد. فعالیت حرفه‌ای او از سال ۸۳ با آهنگ بی‌معرفت با همکاری آرمین 2afm آغاز شد.وی پس از چند سال زندگی در کشور مالزی در حال حاضر در ایران زندگی می کند.

محل تولد و زندگی

رضایا بچه سوم خانواده و به گفته ی خودش دو خواهر به نام های لادن ولیلا که هر دو ازدواج کرده اند.او که در 1 سالگی به همراه خانواده به شهر ساری منتقل شده و بعد ازمدتی به تهران نقل مکان کردند.قبل از خوانندگی در مرکز خرید علاالدین در کار لوازم جانبی موبایل بود.حدود 1 سال درناحیه ی غرب تهران(پونک وسعادت اباد)زندگی می کرده ومدت  کوتاهی هم در منطقه ی یوسف آباد.

آشنایی با دوستان و پیشرفت

از سال80 در یکی از استودیو های تجریش شروع به کاردر سبک های ار اند بی(2سال) و پاپ(4سال) کرد و با همکاری امیر  تتلو به جمع خوانندگان زیرزمینی پیوست.با همکاری خواندگان گروه 021 ازقبیل حسین موسوی(حسین تهی) و حسین رحمتی(ابلیس) و رضا ناصری(رضا پیشرو)توانست خیلی زود به عنوان رهبر یک استودیوی خانگی در یوسف اباد شروع به کار حرفه ای کند.

دوران اوج رضایا

رضایا متن نازگل را بر اساس واقعیت نوشته است و ریتمش اصلیه که ملودی نازگل کار خودش بوده ولی تنظیم را محمود صفری انجام داده قابل توجه است که این اهنگ اولین کلیپ رضایا بوده و به گفته ی رضایا بیشترین موفقیتشو مدیون نازگل بوده.

علت خداحافظی و بازگشت دوباره به موسیقی

در یک دوره رضایا باموسیقی خداحافظی کرد.یکی از علت های این کار او این بود که قصد داشت بعد از گرفتن مجوز از ارشاد به کارش ادامه بده و دلیل دیگه نارضایتی اون از پخش شدن صداش بدون اجازه ی خودش و سواستفاده های دیگه بود.رضایا و آرمین بر خلاف خواننده های دیگه ی زیرزمینی که از درامد کم اینکار ناراضیند مدعیند که درامدشون بیشتراز این چیزی بوده که خرج کردند و این درامد بالا را بااهنگسازی و تنظیم و نوشتن شعر برای خواننده های دیگه به دست اوردند.کار ایرونی را به پیشنهاد ایران موزیک با همکاری ارمین و مهدی مقدم و مهران مستی و…. که کار متنش و اهنگسازیش با خودش بوده.یکی از معروف ترین کارهایی که اهنگسازیش بر عهده ی وی بوده, آهنگ پشت مه پیشروست.

 

18607

420962_854

Rezaya-Bayad-Sabr-Kard