دانلود فیلم مذاکرات مستقیم آقای عبدی با لینک مستقیم

فیلم مذاکرات مستقیم آقای عبدی با کیفیت عالی و کم حجم

mozakerat

دانلود فیلم مذاکرات مستقیم آقای عبدی با لینک مستقیم

 

گروه فیلم : کمدی

سال تولید : 1393

کارگردان : علی شاه حاتمی

بازیگران : اکبر عبدی و با صدای المیرا عبدی، میلاد کی مرام، فریبا طالبی و یوسف مرادیان، معصومه قاسمی،‌ داوود بختیاری، علی درستکار، ایرج سرباز، محمد حاج علیخانی، امین سروری، نکیسا نعمت نژاد

خلاصه داستان : مذاکرات مستقیم آقای عبدی داستان فیلم درباره فردی به نام اکبر عبدی هست توسط افراد ناشناس ربوده می شود و برای آزادی او تقاضای یک میلیون دلار می کنند و…

 

وضعیت اکران در سینما ها

فیلم سینمایی «مذاکرات مستقیم آقای عبدی » به کارگردانی علی شاه‌حاتمی، نویسندگی و تدوینگر سید جلال چاوشیان ساعت 18 روز دوشنبه ششم بهمن‌ماه در فرهنگ‌سرای گلستان اکران، نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش روابط عمومي مراكز فرهنگي‌هنري منطقه هشت، در فیلم سینمایی «مذاکرات مستقیم آقای عبدی»، آقای عبدی گروگان گرفته می‌شود و در محلی خاص نگهداری می‌شود و برای رهایی خود از شر گروگان‌گیران با وزارت ارشاد، صدا و سیما، وزارت امور خارجه و حتی در بخش‌هایی از فیلم، با جان کری نیز مذاکره می‌کند. این فیلم با صدای میلاد کیمرام، یوسف مرادیان،فریبا طالبی والمیراعبدی ساخته شده است.
برنامه های بعدی باشگاه فیلم گلستان 20 بهمن و 4 و 18 اسفندماه آتی برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در اين برنامه می‌توانند به نشانی: نارمك، ميدان هلال احمر، خيابان گلستان، ضلع شمالی بوستان فدک مراجعه و برای كسب اطلاعات بيشتر با شماره تلفن: 77827730 تماس بگيرند.

 

 

دانلود فیلم با لینک مستقیم

Download