دانلود انیمیشن Ice Age Collision Course 2016 با لینک مستقیم

دانلود انیمیشن عصر یخبندان 5 2016 با کیفیت عالی

کیفیت HDRip با لینک مستقیم اضافه شد + نقد و بررسی اختصاصی

دانلود انیمیشن Ice Age Collision Course 2016

دانلود انیمیشن عصر یخبندان 5 Ice Age Collision Course 2016

ژانر : انیمیشن | کمدی | هیجانی

محصول : 2016 آمریکا

امتیاز : 10/6.3

IMDB

کیفیت: BluRay 720p

کارگردان : Mike Thurmeier, Galen T. Chu

خلاصه داستان : انیمیشن عصر یخبندان 5 Ice Age Collision Course 2016

اسکرات سنجابی که مشغول ماجراجویی هایش است، ناگهان وارد یک سفینه فضایی می شود و به خاطر عدم کنترل سفینه فضایی منظومه شمسی را دچار آشفتگی می کند و تهدیدی جدی برای مانی، اعضای گله و کره زمین به وجود میاورد…

نقد و بررسی اختصاصی پاپ ترانه انیمیشن Ice Age Collision Course 2016

عصر یخبندان: دوره ی برخورد پنجمین اثر از سری مجموعه‌های انیمیشن عصر یخبندان، و آخرین عصر یخبندانی است که من تماشا خواهم کرد. بگونه ای این نقد غیرضروری است چراکه این عصر یخبندان: دوره ی برخورد فیلم نیست. آه که بر صفحه ی مالتیپلکس اکران شده اما در بهترين شرایط درحد کارتون بی ارزشی است که هرصبح شنبه میبینیم.

 

لذتی مخصوص بچه ها

بچه ها از فیلم لذت خواهند برد. شوخی های بچگانه آنها را سرگرم خواهد کرد و خط داستانی احمقانه فیلم آنها را گیج نمیکند یا مانع لذتشان از سه بعدی دم دستی و پویانمایی خام دستانه نمیشود. اما برای بزرگسالان قضیه متفاوت است. مسلما این اثر برای افراد بالای ده سال نیست. اما بیشتر بچه ها برای آمدن به سینما نیازمند همراهی والدین هستند و بنابراین تماشاکردن این فیلم را نیز باید درلیست سختی های پدرمادر بودن قرارداد. برای من تجربه تماشای این فیلم غیرقابل تحمل بود و تمام تلاشم این بود که درطول تماشای فیلم خوابم نبرد.

رقابت با انیمیشن های دیگر

انیمیشن “درجستجوی دوری” و “زندگی مخفیانه حیوانات خانگی”هنوز درحال اکران است. هردوی اینها نقص های خود را دارند اما میتوان آنها را فیلم واقعی نامید. درمقایسه با آن دو فیلم، عصر یخبندان دوره ی برخورد خجالت آوراست. این فیلم صرفا یک اخاذی است که از معروفیت و جذابیت کاراکترهای آشنا و یک نام سودآور برای پرکردن جیب کمپانی فاکس استفاده میکند. داستان فیلم به هیچ وجه برای منطقی بنظر رسیدن تلاش نمی کند و خب دلیلی برای اینکار ندارد چرا که ما آنقدر غرق دنیای کارتون ها شده ایم که ابتدایی ترین جنبه های روایت رها شده اند .

 

همه شخصیت ها بازگشته اند که البته اتفاق خوبی نیست. نام بردن از سه شخصیت اصلی عصر یخبندان ,مانی ماموت (صدای ری رومانو ) ، سید تنبل ( جان هارت )، و دیگو ثابرتوث ببر( دنیس لیری ) هرگز اینقدر هیجان انگیز نبوده اما درطول فیلم این آشناییت هم علاقه ی ما به فیلم را بیشتر نمیکند.این سه نفر با خانواده ی منی همراهی شده اند.

معرفی بازیگران انیمیشن

الی (ملکه لطیفه) ،دختر خانواده ،پیچز (کک پالمر) و جولین که بزودی فرزندخواندهٔ آنها خواهد شد (آدام دوین). همسر دیگو ،شیرا( جنیفر لوپز) و مادربزرگ سید (واندا سایکز). شخصیت گوزن سیمون پگ هم بازگشته است، یعنی جدای از جولین، تنها شخصیت های تازه وارد این فیلم شخصیت های کوچکتری مثل نیل دباک ویزل (نیل دیگرس تایسن) شانگری لاما ( جسی تایلر فرگوسن) و بروک (جسی جی) هستند.

واقعیتی تلخ درباره Ice Age Collision Course 2016

با اینکه سیر فیلم های عصریخبندان همیشه نزولی نبوده ، اما “دوره ی برخورد ” بدترین فیلم این مجموعه است. با نهایت احترام به کارگردانان ثرومیر و گلن تی. چو(هردوی آنها فیلم های قبلی عصریخبندان را کارکرده بودند) ساخت این نسخه از عصریخبندان نه تنها اجباری بلکه کاملا بی پایه و اساس بنظر میرسد. من درک میکنم که در فضای اقتصادی فیلمسازی امروز ،تولیدات پرزرق و برق باید ادامه دار باشند. اما هیچ بهانه ای برای بی روح بودن و عاری بودن از خلاقیت فیلم وجود ندارد. دیزنی و دریم وورک دائما توليداتی را عرضه میکنند که برای فرد چهل ساله به اندازه یک بچه ی چهارساله جذاب است. ابدا هیچ کس “عصر یخبندان دوره ی برخورد ” را در کنار نسخه ی قبلی قرار نخواهد داد.